Forum Bridge
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forum Bridge

Forum Bridge
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Celebrul "un fel d chat"

In jos 
+8
Florentina
ANEMARI
maryan
petrica
LiA
Joleen
phantoma
lore_dana90
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
maryan

maryan


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 07/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 19, 2007 10:55 pm

Florentina a scris:
LiA a scris:
Si eu plec...din nou Rolling Eyes
Sa va distrati la mare, sa aveti grija de voi, Flor din nou forumul ramane pe mana ta Laughing lol!

da lol! si cand plec la mare pe mana cui ramane?
distractie placuta si tie Smile

tu cine esti mai sa ai atatea drepturi aici??Smile) ramai cam des sefa de la o vreme Rolling on the floor
app. dak mergi la mare am eu grija si de forumul asta.. promit Smile
Sus In jos
Florentina

Florentina


Numarul mesajelor : 95
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 06/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 19, 2007 11:31 pm

maryan a scris:
ramai cam des sefa de la o vreme Rolling on the floor

ha ha ha Phbbbt! Phbbbt! Phbbbt! Phbbbt! Phbbbt! Phbbbt! Phbbbt! Phbbbt! Phbbbt! Phbbbt!(ce bine ca a pus lore asta" Phbbbt! ") lol!
Sus In jos
phantoma

phantoma


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 34
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 06/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 19, 2007 11:36 pm

I'm back de la mare..yuhuu! M-am intors ceva mai trista dar cu forte proaspete bounce... Care doarme p'aici? Trezirea copii!! sunny bom drunken cheers
Sus In jos
http://www.expresie.uv.ro
Florentina

Florentina


Numarul mesajelor : 95
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 06/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 19, 2007 11:39 pm

phantoma a scris:
I'm back de la mare..yuhuu! M-am intors ceva mai trista dar cu forte proaspete bounce... Care doarme p'aici? Trezirea copii!! sunny bom drunken cheers

eu sunt. marian doarme Rolling on the floor lore si lia sunt plecate....brigi a plecat si ea la mare pt concertul de sambata Very Happy cam pustiu pe aici Neutral Crying or Very sad
Sus In jos
Alyna

Alyna


Numarul mesajelor : 10
Localisation : Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 20, 2007 11:54 am

am intrat si eu... Very Happy
Sus In jos
Florentina

Florentina


Numarul mesajelor : 95
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 06/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 20, 2007 12:08 pm

maine plec la mare pana duminica asha ca marian sa ai grija de forum k altfel te inec cand ne vedem Rolling on the floor pupici
Sus In jos
phantoma

phantoma


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 34
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 06/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 20, 2007 12:39 pm

imi spuneti si mie despre ce concert de sambata e vorba? cumva la venus? se da la tv? am ramas in urma cu evenimentele... Embarassed
Sus In jos
http://www.expresie.uv.ro
Alyna

Alyna


Numarul mesajelor : 10
Localisation : Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 20, 2007 12:42 pm

nici eu nu stiu Shocked
Sus In jos
Florentina

Florentina


Numarul mesajelor : 95
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 06/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 20, 2007 12:50 pm

phantoma a scris:
imi spuneti si mie despre ce concert de sambata e vorba? cumva la venus? se da la tv? am ramas in urma cu evenimentele... Embarassed

sambata, la venus, nush la ce ora, o sa cante brigitta,alexa,deea si claudiu.nu cred ca se da la tv probabil o mica parte la stiri, duminica la ora 18.
Sus In jos
phantoma

phantoma


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 34
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 06/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 20, 2007 1:05 pm

merci fain! ar fi interesant si frumos din partea lor sa-i dea si la tv, mai ales ca nu i-am vazut de atata timp pe nicicare... Crying or Very sad
Sus In jos
http://www.expresie.uv.ro
Florentina

Florentina


Numarul mesajelor : 95
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 06/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 27, 2007 11:29 pm

duminica ora 19 la satu mare... serbarile berii timisoreana, va knta BRIDGE cu trupa ei in deschidere la vita d vie shi cargo. Very Happy bounce bounce

vreau si euuuuu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad bounce bounce bounce
Sus In jos
phantoma

phantoma


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 34
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 06/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 28, 2007 12:03 am

as vrea si eu...dar chiar n-am cu cine sa merg... Rolling Eyes
stie careva unde pot gasi piese de-ale lui brigi & the band?
Sus In jos
http://www.expresie.uv.ro
ANEMARI

ANEMARI


Numarul mesajelor : 110
Localisation : craiova
Data de inscriere : 07/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 28, 2007 12:16 pm

salutare m-am intors de la mare
Sus In jos
lore_dana90
Admin
lore_dana90


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 19/06/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iul 30, 2007 3:14 pm

nush phantoma... Crying or Very sad
ana mama, povesteshte shi u cum a fost Smile sper k te-ai distrat. wb:*
Sus In jos
https://forumbridge.forumgratuit.ro
ANEMARI

ANEMARI


Numarul mesajelor : 110
Localisation : craiova
Data de inscriere : 07/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iul 30, 2007 4:25 pm

da Rolling Eyes de nu am mai putut Rolling Eyes tot ce a fost dragut ca am iesit din tara,ca am vazut si alti oameni,alte opinii...mancarea f buna,plaja si camera curate,locuri de distractie destule.
Sus In jos
Florentina

Florentina


Numarul mesajelor : 95
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 06/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iul 30, 2007 4:47 pm

ANEMARI a scris:
da Rolling Eyes de nu am mai putut Rolling Eyes tot ce a fost dragut ca am iesit din tara,ca am vazut si alti oameni,alte opinii...mancarea f buna,plaja si camera curate,locuri de distractie destule.

vezi a fost si ceva frumos Smile
Sus In jos
ANEMARI

ANEMARI


Numarul mesajelor : 110
Localisation : craiova
Data de inscriere : 07/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iul 30, 2007 5:31 pm

da macar atat
Sus In jos
Florentina

Florentina


Numarul mesajelor : 95
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 06/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iul 30, 2007 6:36 pm

ANEMARI a scris:
da macar atat

virgulele ana Rolling on the floor offf...e greu Rolling on the floor
Sus In jos
phantoma

phantoma


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 34
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 06/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 31, 2007 12:01 am

ANEMARI a scris:
da Rolling Eyes de nu am mai putut Rolling Eyes tot ce a fost dragut ca am iesit din tara,ca am vazut si alti oameni,alte opinii...mancarea f buna,plaja si camera curate,locuri de distractie destule.


scuze ca te intreb, dar ce-a lipsit?? Neutral
eu am fost la mare cu o plaja murdara, mancarea nu prea grozava, camera la limita acceptabilului...si m-am distrat de numa`...as fi vrut sa nu mai plec de acolo! bounce
ai mers cu prieteni, colegi?
Sus In jos
http://www.expresie.uv.ro
ANEMARI

ANEMARI


Numarul mesajelor : 110
Localisation : craiova
Data de inscriere : 07/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeMar Iul 31, 2007 11:18 pm

phantoma a scris:
ANEMARI a scris:
da Rolling Eyes de nu am mai putut Rolling Eyes tot ce a fost dragut ca am iesit din tara,ca am vazut si alti oameni,alte opinii...mancarea f buna,plaja si camera curate,locuri de distractie destule.


scuze ca te intreb, dar ce-a lipsit?? Neutral
eu am fost la mare cu o plaja murdara, mancarea nu prea grozava, camera la limita acceptabilului...si m-am distrat de numa`...as fi vrut sa nu mai plec de acolo! bounce
ai mers cu prieteni, colegi?
Shocked au imi pare rau pt tine,ca nu te-ai distrat Sad nu te scuz pt intrebare lol! affraid nici nu iti raspund :=)):am fost cu niste vecini care sunt de varsta parintilor mei si cu copilul lor de 3 ani.Nu m-am distrat pt ca aveam acelasi program in fiecare zi, deja devenise plictisitor,pt ca imi era dor de ai mei parinti si de bunici(si asta nu pt.ca sunt copilaroasa,ci pt ca am avut niste evenimente pale care m-au facut mai sensibila)si in plus de asta eu cand plec cu ai mei chiar ma distrez mai o terasa,mai o gluma ceva. sunny
Sus In jos
phantoma

phantoma


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 34
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 06/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 02, 2007 10:28 am

Inteleg...in situatia asta m-as fi plictisit si eu. Cred ca-mi amintesc si despre ce eveniment neplacut vorbesti...Sad
Sus In jos
http://www.expresie.uv.ro
ANEMARI

ANEMARI


Numarul mesajelor : 110
Localisation : craiova
Data de inscriere : 07/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 02, 2007 10:44 am

da evenimentul ala si inca unu de acelasi gen..2 in aceasi luna..simti ca o iei razna Sad Sad Sad
Sus In jos
lore_dana90
Admin
lore_dana90


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 19/06/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 09, 2007 8:23 pm

oricum ana esti de apreciat, ai fost destul de tare avand in vedere situatiile prin care ai trecut, p bune...Neutral
aqm cred ca esti preocupata cu venirea a 3 forumishti l u Very Happy s vad distrati mai Kiss
Sus In jos
https://forumbridge.forumgratuit.ro
ANEMARI

ANEMARI


Numarul mesajelor : 110
Localisation : craiova
Data de inscriere : 07/07/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Aug 10, 2007 9:38 am

lore_dana90 a scris:
oricum ana esti de apreciat, ai fost destul de tare avand in vedere situatiile prin care ai trecut, p bune...Neutral
aqm cred ca esti preocupata cu venirea a 3 forumishti l u Very Happy s vad distrati mai Kiss
merci Lore,da spre surprinderea mea am fost destul de tare....acum incerc sa ma concentrez pe alte chestii...faza asta cu forumistii e o super chestie....sper sa ne distram..
Sus In jos
Elenyta

Elenyta


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 37
Localisation : Targu Neamt
Data de inscriere : 05/09/2007

Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 8:57 pm

Va salut pe toti si in special pe Bridge :-*


Ultima editare efectuata de catre in Mier Sept 05, 2007 10:16 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://elenyta-yourfriend.blogspot.com/
Continut sponsorizat





Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Celebrul "un fel d chat"   Celebrul "un fel d chat" - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Celebrul "un fel d chat"
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Bridge :: Users :: Discutii diverse-
Mergi direct la: