Forum Bridge
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forum Bridge

Forum Bridge
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Intrebari pt. Bridge

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
lore_dana90
Admin
lore_dana90


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 19/06/2007

Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeMar Iun 19, 2007 11:00 pm

Dak aveti ceva intrebari... eu shtiu... Smile
Sus In jos
https://forumbridge.forumgratuit.ro
LiA
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeMier Iun 20, 2007 10:31 pm

Eu as vrea s-o intreb pe Bridge ce planuri are pentru vara asta...
bounce bounce
Sus In jos
byby
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeVin Iun 22, 2007 9:26 pm

Eu as vrea s-o intreb dak ii plac cireshele? jocolor
Sus In jos
bridge
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 4:27 pm

LiA a scris:
Eu as vrea s-o intreb pe Bridge ce planuri are pentru vara asta...
bounce bounce
well, lia....VARA ASTA vom ajunge pe la mare la plaja Prima tv...cam prin iulie....detaliile nu le stim inka, dar o sa anuntam, poate ne vedem pe acolo sunny in rest..nu stiu.....sambata asta voi fi la Pink!!!! abia astept....si ...nah...ramane de vazut..ce ne rezerva viata..u neva' know! poate imi gasesc si un new boyfriend... lol! pup
Sus In jos
bridge
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 4:29 pm

byby a scris:
Eu as vrea s-o intreb dak ii plac cireshele? jocolor
cireshele ? aham..dar nah..mi cam lene sa spal ...doar daca le aduce tata spalate intr-un bol queen jocolor geek
Sus In jos
lore_dana90
Admin
lore_dana90


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 19/06/2007

Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 4:51 pm

bridge a scris:
cireshele ? aham..dar nah..mi cam lene sa spal ...doar daca le aduce tata spalate intr-un bol queen jocolor geek
puturoasa mik Shocked Laughing d fapt shi l mine e l fel Embarassed
Sus In jos
https://forumbridge.forumgratuit.ro
LiA
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 7:58 pm

bridge a scris:
LiA a scris:
Eu as vrea s-o intreb pe Bridge ce planuri are pentru vara asta...
bounce bounce
well, lia....VARA ASTA vom ajunge pe la mare la plaja Prima tv...cam prin iulie....detaliile nu le stim inka, dar o sa anuntam, poate ne vedem pe acolo sunny in rest..nu stiu.....sambata asta voi fi la Pink!!!! abia astept....si ...nah...ramane de vazut..ce ne rezerva viata..u neva' know! poate imi gasesc si un new boyfriend... lol! pup


Eu nici nu mi-as face probleme in locul tau lol! lol! sigur gasesti !!!

Deci in iulie la mare cheers pup :*
Sus In jos
LiA
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 7:58 pm

lore_dana90 a scris:
bridge a scris:
cireshele ? aham..dar nah..mi cam lene sa spal ...doar daca le aduce tata spalate intr-un bol queen jocolor geek
puturoasa mik Shocked Laughing d fapt shi l mine e l fel Embarassed

Bine ca recunosti shecatura mea lol!
Sus In jos
lore_dana90
Admin
lore_dana90


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 19/06/2007

Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 4:35 pm

JE, scrie aici, nu fa topicuri noi aiurea Very Happy
Sus In jos
https://forumbridge.forumgratuit.ro
Florenti
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 7:10 pm

ce intrebari sunt astea? Razz
Sus In jos
bridge
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 11:08 pm

je a scris:
cand t lansezi?? ca tot ashteptam...
well, homey..intrebarea corecta ar fi "cand vei fi lansata?"....crede-ma...eu sunt cea care asteapta sa se intample acest lucru cel mai tare dintre toti...dar ...fiindca e vorba de Romania...lucrurile au mers, merg si vor merge mult timp de acum inainte incet...so..sa speram k va fi ok pana la urma!
Sus In jos
bridge
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeLun Iul 02, 2007 11:10 pm

je a scris:
ai avut vreodata prieten?
din mom ce am spus "a new boyfriend"....tu cam ce zici? lol! lol!
Sus In jos
byby
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeMier Iul 04, 2007 11:28 am

je a scris:
Florentina a scris:
ce intrebari sunt astea? Razz
sunt intrebari la fel cum sunt shi "itzi plac cireshele?" si "c ai de gand sa faci vara asta?"
c nu intelegi?


te iei de cireshele mele, tu?? huh? huh? vezi k tzi se cam agatza nasu prin copaci draga. jocolor
Sus In jos
ANEMARI
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 10:32 am

byby e o simpatica bounce
Sus In jos
byby
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 11:27 am

bridge a scris:
je a scris:
ai avut vreodata prieten?
din mom ce am spus "a new boyfriend"....tu cam ce zici? lol! lol!


nu toata lumea stie engleza, briggy...da probabil k ar intzelege mai bine franceza...doar o cheama "je"... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing jocolor jocolor
Sus In jos
phantoma
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeJoi Iul 05, 2007 10:53 pm

Asta cu "ai avut vreodata prieten?" o auzeam foarte des prin clasa a 5-a, poate intr-a 6-a, oricum de la persoane cu o inteligenta redusa, relativ limitate ca mentalitate....Eh, trebuie sa avem compasiune, intelegere...
lol!

"si totusi este trist in lume" Rolling Eyes
Sus In jos
lore_dana90
Admin
lore_dana90


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 19/06/2007

Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 2:38 pm

va rog frumos sa va calmati, ok? puteti s vb shi frumos fara s va legati de subiectele altora
Sus In jos
https://forumbridge.forumgratuit.ro
je
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 2:50 pm

lore_dana90 a scris:
va rog frumos sa va calmati, ok? puteti s vb shi frumos fara s va legati de subiectele altora


asha ziceam si io....da se baga unii in seama degeaba. asai cand nu t baga nimeni in seama. t bagi singur....ce sai faci...
Sus In jos
ANEMARI
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 2:54 pm

je a scris:
ANEMARI a scris:
byby e o simpatica bounce


hai k m-ai spart shi tu. toata m-ai aburit. gata cu prejudecatzile rasiale? du-te si-tzi sufla mucii mucoaso, dupa aia sa vi sa vb cu mine.ok?
domnisoara "je" aloo unde te trezesti?am zis eu ceva de tine?doohh....am zis de byby ca e o simpatica ea punea asa o intrebare de amuzament aia cu pijamalele.si de ce te-am spart eu? nu inteleg ce te-a afectat asa de tare de trebuie sa imi zici tu mie "mocoasa" vezi ca ma confunzi, te asigur eu stiu sa vorbesc civilizat nu trebuie sa apelez la apelative ca sa ma fac inteleasa deci ai grija cum vorbesti
Sus In jos
je
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 2:55 pm

ANEMARI a scris:
je a scris:
ANEMARI a scris:
byby e o simpatica bounce


hai k m-ai spart shi tu. toata m-ai aburit. gata cu prejudecatzile rasiale? du-te si-tzi sufla mucii mucoaso, dupa aia sa vi sa vb cu mine.ok?
domnisoara "je" aloo unde te trezesti?am zis eu ceva de tine?doohh....am zis de byby ca e o simpatica ea punea asa o intrebare de amuzament aia cu pijamalele.si de ce te-am spart eu? nu inteleg ce te-a afectat asa de tare de trebuie sa imi zici tu mie "mocoasa" vezi ca ma confunzi, te asigur eu stiu sa vorbesc civilizat nu trebuie sa apelez la apelative ca sa ma fac inteleasa deci ai grija cum vorbesti

n-am vrut sa scriu la u. scuze. din gresheala. m-am enervat cand am vazut totzi fraierii dandu-se shmecheri. scuze inca o data!
Sus In jos
Erdei Vl
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 2:58 pm

Probabil o vi ceva sweet de ii sparta....pt cine intelege Suspect Suspect pt cine nu pliscu mic clown
Sus In jos
Erdei Vl
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 2:58 pm

o fi * lol!
Sus In jos
ANEMARI
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 2:59 pm

lol! lol! bine bine te scuz ca e prima data si ai gresit citatul na se mai intampla da nu mai fi asa de recalcitranta totusi si referindute la byby
Sus In jos
je
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 3:01 pm

ANEMARI a scris:
lol! lol! bine bine te scuz ca e prima data si ai gresit citatul na se mai intampla da nu mai fi asa de recalcitranta totusi si referindute la byby


io nam treaba q nime. da s ia d mine. shi doar tre sa ma apar!
Sus In jos
ANEMARI
Vizitator




Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitimeVin Iul 06, 2007 3:04 pm

oki cum zici tu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrebari pt. Bridge Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari pt. Bridge   Intrebari pt. Bridge Icon_minitime

Sus In jos
 
Intrebari pt. Bridge
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Intrebari/sugestii
» Informatii Bridge
» Poze cu bridge

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Bridge :: CONTACTE -BRIGITTA PE INTERNET :: Despre Bridge-
Mergi direct la: